ICRO produkuje i oferuje lakiery oraz farby dla profesjonalistów pracujących w branżach drzewnej, metalowej
i tworzyw sztucznych. Gama produktów ICROWOOD zaspokoi każdego klienta, który lakieruje drewno lub
materiały drewnopochodne w każdej technologii i aplikacji, zaczynając od pędzla do najnowszej technologii
lakierowania UV EXC.

Ochrona środowiska i ludzi oraz zdrowa praca i zdrowe życie są celem, który realizuje firma ICROTECH. Z tego pragnienia stworzyliśmy linię powłok ognioodpornych ECL, których zadaniem jest czynienie bezpieczniejszymi miejsc publicznych poprzez opóźnienie momentu rozpoczęcia pożaru. 

 

 

ICRO S.p.A. poprzez zmiany w swojej organizacji, między innymi w zakresie sprzedaży lakierów na terenie Polski, chce dotrzeć do znacznie większego grona klientów. Firma rozpoczęła współpracę z osobami z bardzo dużym doświadczeniem na naszym rynku oraz z nowymi dystrybutorami. ICRO dysponuje w swojej ofercie pełną gamą produktów, począwszy od lakierów nitrocelulozowych, poprzez lakiery akrylowe, poliuretanowe, UV aż do zupełnej nowości, czyli produktów UV utwardzanych lampami ekscymerowymi.

ICRO S.p.A. posiada bardzo bogatą ofertę lakierów przeznaczonych zarówno do mebli, jak również do szkła, plastików oraz cała gamę produktów do metalu czy do produkcji jachtów i łodzi. Pod wpływem sytuacji, jaką stworzyła pandemia i licznych pytań klientów, ICRO przedstawia linię produktów z serii ACTIVE.